Освіта в Угорщині GG Education!

Набір на освітні програми в університети Угорщини

Угорщина відзначається високим рівнем життя, м’яким кліматом і дружелюбним відношенням до іноземців.

Система освіти цієї країни має ряд особливостей, які роблять її однією із перспективних напрямків для іноземців для отримання першої чи наступної вищої освіти.

"GG Education" - освітній центр, діяльність якого полягає у розвитку системи освіти для формування з кожного представника молоді України гармонійно розвиненої, соціально активної, творчої особистості і створенні умов для реалізації права отримання вищої освіти громадянами України.

Для забезпечення ринку праці України висококваліфікованими спеціалістами, які мають вищу освіту найвищого європейського рівня, налагоджені міжнародні зв'язки з вищими навчальними закладами, посольствами та консульствами більшій частині країн ЄС, які є нашими надійними партнерами.

Якщо Ви вирішили отримати вищу освіту в Угорщині, то "GG Education" допоможе пройти шлях починаючи з моменту реєстрації - до студентської лави. Ми будемо тісно спілкуватися і вирішувати всі Ваші питання, пов'язані з вступом в угорський ВНЗ і тими, що виникатимуть у процесі навчання.

ЗнайтиВНЗ

Освіта в Угорщині

Угорщина – країна в Центральній Європі зі столицею в Будапешті (“перлина Дунаю”), через центр якої протікає річка Дунай. Місто славетне своїми численними архітектурними пам’ятками, серед яких середньовічний Замковий пагорб в районі Буда, величні будівлі в неокласичному стилі на проспекті Андраши в Пешті і Ланцюговий міст ХІХ століття. А центральна панорама Будапешту занесена в список “Всесвітньої спадщини людства” ЮНЕСКО.

На культуру Угорщини великий вплив мали римські та турецькі традиції.

  • Можливість отримати диплом двох зразків – угорський та диплом зарубіжного ВУЗа-партнера.
  • Безкоштовна освіта в державних ВУЗах Угорщини;
  • Висока якість навчання та високий рівень життя;
  • Угорщина – одна із найбезпечніших країн Європи;
  • Вступ за атестатом, без ЗНО, без вступних іспитів;
  • Можливість працевлаштування під час навчання;
  • Вільне відвідування занять;
Подати заявку
captcha
Регіст для літер захисного коду немає значення

Послуги