Безкоштовна освіта в Греції GG Education!

6 УНІВЕРСИТЕТІВ ГРЕЦІЇ УВІЙШЛИ ДО СПИСКУ ТОП-800 КРАЩИХ УНІВЕРСИТЕТІВ СВІТУ 2018 РОКУ

НАБІР НА ПРОГРАМИ БЕЗКОШТОВНОГО НАВЧАННЯ В ДЕРЖАВНІ УНІВЕРСИТЕТИ ГРЕЦІЇ

Вступ без ЗНО, без вступних іспитів, без знання грецької мови, без особистої присутності. Всі спеціальності (більше 600), безкоштовне харчування, пільги на проїзд в транспорті, право офіційно працювати 4 години в день. Студентська віза, ВНП, європейський диплом, 100% гарантія вступу до державних університетів Греції.

"GG Education" - освітній центр, діяльність якого полягає у розвитку системи освіти для формування з кожного представника молоді України гармонійно розвиненої, соціально активної, творчої особистості і створенні умов для реалізації права отримання вищої освіти громадянами України.

Для забезпечення ринку праці України висококваліфікованими спеціалістами, які мають вищу освіту найвищого європейського рівня, налагоджені міжнародні зв'язки з вищими навчальними закладами, посольствами та консульствами більшій частині країн ЄС, які є нашими надійними партнерами.

Якщо Ви вирішили отримати вищу освіту в Греції, то "GG Education" допоможе пройти шлях починаючи з моменту реєстрації - до студентської лави. Ми будемо тісно спілкуватися і вирішувати всі Ваші питання, пов'язані з вступом в грецький ВНЗ і тими, що виникатимуть у процесі навчання.

ЗнайтиВНЗ

Бажаєш отримати по-справжньому високоякісну освіту?

Європейська освіта відкриває величезні можливості. Країни Євросоюзу надають відмінні умови для отримання освіти, а також безліч пільг для студентів. Високий рівень викладання в університетах та високий рівень життя в країнах.

Греція (Еллада) - країна, багата легендами, міфами і надзвичайно насиченою історією, яку творили герої давнини і громадяни вільних міст, великі полководці, вчені та мислителі, внісши неоціненний внесок у світову науку та мистецтво.

  • Безкоштовна освіта в державних вузах Греції;
  • Надходження за атестатом без ЗНО, без вступних іспитів;
  • Європейський диплом дійсний у всіх країнах ЄС, США, Канади, України;
  • Студентський ВНЖ з правом переміщення по всій Європі;
  • Бакалаврські, магістерські, докторські програми;
  • Можливість працевлаштування під час навчання;
  • Більше 600 факультетів;
  • Відсутність корупції і хабарів.
Подати заявку
captcha
Регіст для літер захисного коду немає значення

Послуги

Новини

Компанією «Грік Груп» у 2019 році зареєстровано в м.Нью Делі ( Індія)  власне представництво. Його директором стала пані Марина Акрам. Дуже авторитетна людиина, патріот України, поетеса, відомий громадський діяч». Пан Раджеш…

Компанією «Грік Груп» у 2019 році зареєстровано в м.Нью Делі (Індія)  власне представництво

МОЯ УЧЁБА В ГРЕЦИИ Меня зовут Лиза.Мне посчастливилось поступить в Западный университет Афин на факультет ерготерапии и реабилитации. В Греции это направление довольно молодое.Уже сейчас, я могу с уверенностью сказать, что учеба в Греции стала для…

Мне посчастливилось поступить в Западный университет Афин

Прошла моя 2-рая неделя в Афинах. Могу сказать, что греческий язык не так прост в изучении, но со временем мозг привыкает и становится легче учить. Люди приветливые и много кто знает английский язык, всегда подскажут как найти дорогу и т.д. Афины,…

Прошла моя 2-рая неделя в Афинах