Безкоштовна освіта в Греції GG Education!

6 УНІВЕРСИТЕТІВ ГРЕЦІЇ УВІЙШЛИ ДО СПИСКУ ТОП-800 КРАЩИХ УНІВЕРСИТЕТІВ СВІТУ 2018 РОКУ

НАБІР НА ПРОГРАМИ БЕЗКОШТОВНОГО НАВЧАННЯ В ДЕРЖАВНІ УНІВЕРСИТЕТИ ГРЕЦІЇ

Вступ без ЗНО, без вступних іспитів, без знання грецької мови, без особистої присутності. Всі спеціальності (більше 600), безкоштовне харчування, пільги на проїзд в транспорті, право офіційно працювати 4 години в день. Студентська віза, ВНП, європейський диплом, 100% гарантія вступу до державних університетів Греції.

"GG Education" - освітній центр, діяльність якого полягає у розвитку системи освіти для формування з кожного представника молоді України гармонійно розвиненої, соціально активної, творчої особистості і створенні умов для реалізації права отримання вищої освіти громадянами України.

Для забезпечення ринку праці України висококваліфікованими спеціалістами, які мають вищу освіту найвищого європейського рівня, налагоджені міжнародні зв'язки з вищими навчальними закладами, посольствами та консульствами більшій частині країн ЄС, які є нашими надійними партнерами.

Якщо Ви вирішили отримати вищу освіту в Греції, то "GG Education" допоможе пройти шлях починаючи з моменту реєстрації - до студентської лави. Ми будемо тісно спілкуватися і вирішувати всі Ваші питання, пов'язані з вступом в грецький ВНЗ і тими, що виникатимуть у процесі навчання.

ЗнайтиВНЗ

Бажаєш отримати по-справжньому високоякісну освіту?

Європейська освіта відкриває величезні можливості. Країни Євросоюзу надають відмінні умови для отримання освіти, а також безліч пільг для студентів. Високий рівень викладання в університетах та високий рівень життя в країнах.

Греція (Еллада) - країна, багата легендами, міфами і надзвичайно насиченою історією, яку творили герої давнини і громадяни вільних міст, великі полководці, вчені та мислителі, внісши неоціненний внесок у світову науку та мистецтво.

  • Безкоштовна освіта в державних вузах Греції;
  • Надходження за атестатом без ЗНО, без вступних іспитів;
  • Європейський диплом дійсний у всіх країнах ЄС, США, Канади, України;
  • Студентський ВНЖ з правом переміщення по всій Європі;
  • Бакалаврські, магістерські, докторські програми;
  • Можливість працевлаштування під час навчання;
  • Більше 600 факультетів;
  • Відсутність корупції і хабарів.
Подати заявку
captcha
Регіст для літер захисного коду немає значення

Послуги

Новини

Здравствуйте. Уже больше года я учусь в городе Патры на инженерно-строительном факультете. Качеством обучения доволен. Некоторые преподаватели проходили обучение в США, где также приобрели рабочие навыки. Особенно радует отсутствие непрофильных…

Университет в городе Патры, отзыв от Кирила Х.

Українські вступники цього роки вчасно отримали накази Міністерства освіти Греції про зарахування до найкращих державних університетів Греції на бескоштовні програми для студентів -іноземців. Вчасно були зараховані на 8-місячні курси новогрецької…

5 жовтня розпочався новий навчальний рік в Центрі вивчення новогрецької мови Національного університету імені Каподістрія в м.Афіни

Хочу написать пару слов о начале занятий в школе новогреческого языка при университете Каподистрия.  Начну с самого здания: школа находиться в районе Зографу - это красивый, уютный, я бы сказала, спальный район, где живут, в основном, греки и…

Отзыв о начале занятий в школе новогреческого языка при университете Каподистрия от Полины Завгородней