Безкоштовна освіта в Словаччині GG Education!

Хочеш безкоштовно навчатись за кордоном?

НАБІР НА ПРОГРАМИ БЕЗКОШТОВНОГО НАВЧАННЯ В ДЕРЖАВНІ УНІВЕРСИТЕТИ СЛОВАЧЧИНИ

Вступ без ЗНО, без вступних іспитів, без знання словацької мови, без особистої присутності. Всі спеціальності, студентська віза, ВНП, європейський диплом, 100% гарантія вступу до державних університетів Словаччини.

"GG Education" - освітній центр, діяльність якого полягає у розвитку системи освіти для формування з кожного представника молоді України гармонійно розвиненої, соціально активної, творчої особистості і створенні умов для реалізації права отримання вищої освіти громадянами України.

Для забезпечення ринку праці України висококваліфікованими спеціалістами, які мають вищу освіту найвищого європейського рівня, налагоджені міжнародні зв'язки з вищими навчальними закладами, посольствами та консульствами більшій частині країн ЄС, які є нашими надійними партнерами.

Якщо Ви вирішили отримати вищу освіту в Словаччині, то "GG Education" допоможе пройти шлях починаючи з моменту реєстрації - до студентської лави. Ми будемо тісно спілкуватися і вирішувати всі Ваші питання, пов'язані з вступом в словацький ВУЗ і тими, що виникатимуть у процесі навчання.

ЗнайтиВНЗ

Бажаєш отримати по-справжньому високоякісну освіту??

Якщо Ви мрієте отримати престижну вищу освіту в одній з країн Євросоюзу і стоїте на порозі вибору країни для навчання, то радимо Вам звернути особливу увагу на Словаччину.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ В СЛОВАЧЧИНІ

1. БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ В ДЕРЖАВНИХ УНІВЕРСИТЕТАХ. З 2014 року навчання для всіх іноземних студентів у всіх без винятку державних університетах Словаччини за умови навчання словацькою мовою - абсолютно безкоштовне. Єдине, за що доведеться заплатити в Словаччині шляхом здобуття вищої освіти - за підготовчі курси. Більшість державних університетів вимагають від іноземних студентів сертифікат державного зразка про знання словацької мови, який можна отримати тільки на підготовчих курсах (платних), акредитованих міністерством освіти Словаччини. Сьогодні навчання в Словаччині вже не є привілеєм лише знатних і багатих людей і стало абсолютною реальністю для кожної середньостатистичної людини з будь-якої країни колишнього пострадянського простору - кращою реальністю, яку батьки можуть дати своїм дітям, а дорослі люди вибрати для успішної кар'єри.

Подати заявку
captcha
Регіст для літер захисного коду немає значення

Послуги