Вища Школа Комунікації і Управління в м. Познань

Вища Школа Комунікації і Управління в м. Познань

Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania

Напрямок
 • Гуманітарних наук
 • Технічних наук
 • Точних наук

Вища Школа Комунікації і Управління - заснована в 1997 Освітньою Асоціацією Gaudeamus.

Цінності ВНЗ:

 • Практичність
 • Можливості
 • Баланс
 • Дружелюбність

Втілення в життя ідеї практичності.
Створення студентам всіх умов для ефективного навчання, здобуття знань, вмінь і навичок, необхідних на практиці.
Забезпечення максимумом можливостей, пов'язаних з розвитком своїх власних інтересів, а також особистісним ростом.
Організація факультативних занять у формі наукових кіл, додаткових курсів (наприклад, курс комп'ютерної графіки, курси CISCO, Microsoft, TUV), створення сучасної дидактичної бази.

Факультети:

 • Автоматика і робототехніка
 • Управління та інженерія виробництва
 • Педагогіка

Автоматика і робототехніка

Автоматика і робототехніка – унікальний факультет у приватних вузах. Під час навчання Ви здобудете практичні інженерські навики, а також корисні знання в області економіки та управління бізнесом. Випускники знайдуть роботу в науково-дослідних інституціях, центрах досліджень і розробок, проектування і впровадження новітніх технологій. Вакансії також слід шукати в галузі машинобудування, електротехнічній і електронній промисловостях.

Тривалість навчання:

 • Денна форма: 7 семестрів
 • Заочна форма: 8 семестрів

Спеціальності

Автоматизація та робототехніка виробництва
Під час навчання на цій спеціальності, випускник зможе здобути знання виробничих процесів з технологічної сторони; навчиться проектувати процес разом з його автоматизацією, а також отримає навики модернізації вже існуючих процесів. Крім того, зможе забезпечити їх правильну експлуатацію та візуалізувати виробничі процеси. Він зможе працювати на промислових підприємствах, в якості торгового представника - консультанта клієнта. Також робота в сфері послуг або управління відділами фірми зі складними машинами або роботами є місцем, де випускник знайде свою вакансію.

Інформаційні технології в автоматизації виробництва
Випускник цієї спеціальності поєднує в собі знання інформатики з автоматикою: аналізу і моделювання автоматизованих процесів, цифрової обробки сигналів, системи управління, операторського зв'язку, безпеки, а також налаштування апаратного забезпечення, вибір алгоритмів і розробка програмного забезпечення для стандартного устаткування автоматизації.

Технології SMART
Технології SMART – це область, пов'язана з інтернет-технологіями, майбутнє автоматизації та робототехніки. Вони активно використовуються в домашньому і сільському господарстві, медицині. Випускник зможе розробляти і обслуговувати протоколи передачі даних між системними пристроями. Дана спеціальність дозволяє ознайомитися з приладами, які використовують технологію SMART. Smart TV, Smart Farm, Smart Health та інші складають сучасний ринок вартістю понад $ 23 млрд. Кваліфікований спеціаліст буде мати можливість використовувати SMART-технології в області технічних наук, медицини та природничих наук.

Мобільні роботи
Випускник цієї спеціальності буде знати принципи, які використовуються в роботі транспортних і будівельних роботів. Мобільні роботи – це також роботи, які плавають, літають та повзають.

Управління та інженерія виробництва

Управління та інженерія виробництва – це стабільний факультет, після закінчення якого фахівців будуть запрошувати в кожну виробничу компанію. Випускник володітиме всіма необхідними вміннями і навиками для того, щоб проектувати виробничі процеси, підібрати і визначити кількість приладів, вибрати параметри пристроїв CNC, визначити величину виробничої серії. Він також зможе скласти графік виробництва, вирахувати складські запаси і витрати продукції, запроектувати запуск серійного виробництва, дізнатися про допоміжні процеси. Крім того, студент отримає економічні знання: вивчить облік витрат, бухгалтерський облік і буде в змозі керувати відділом або ж і цілою фірмою. Він знатиме принципи і методи управління проектами.

Даний факультет успішно функціонує з 2004 року. Наша пропозиція являється унікальною серед усіх приватних вищих навчальних закладів в цьому регіоні. В процесі навчання Ви здобудете теоретичні менеджерські знання, а також інженерні вміння в сфері організації та управління виробничими процесами, які шукають польські та європейські підприємства. Практичні навички гарантують отримання привабливої роботи або відкриття власної діяльності. Ми піклуємося, щоб наші студенти мали можливість отримати додаткові сертифікати, в т.ч. TUV (TUV Польська Академія належить концерну TUV RHEINLAND GROUP - світовому лідеру сертифікації систем і виробів, а також освітніх послуг).

Тривалість навчання:

 • Денна форма: 7 семестрів
 • Заочна форма: 8 семестрів

Спеціальності

Інженер нових виробничих процесів
Фахівці з цієї сфери затребувані особливо на інноваційних підприємствах. Його завдання полягають у підборі пристрою, визначенні способу організації, подачі величини, ритму і терміну виконання серії. Випускник зможе визначити кількість необхідних працівників і запустити будь-яке виробництво.

Спеціаліст з оптимізації виробництва
Знання процесів і вміння їх оптимізувати необхідні на будь-якому підприємстві. Завдяки цьому компанії перемагають своїх конкурентів. Існують організації, асортимент яких складає понад 15000 різних позицій. Оптимізація стосується не лише вибору цих позицій, а й способів і методів виготовлення, підбору працівників і відповідних інструментів.

Інженер-технолог
Фахівець цієї галузі забезпечить безперервний процес виробництва. Його характеризують стійкість до стресу, швидке прийняття рішень і, звичайно ж, ґрунтовні знання виробничих процесів. Робота обладнання, технічне обслуговування, консервація – все це дозволяє підприємству працювати без простоїв.

Охорона навколишнього середовища у виробничих системах
Все частіше шукають спеціалістів цієї області. За допомогою отриманих знань і навичок вони можуть подбати про позитивну репутацію компанії. Завдяки їм організації вводять альтернативні джерела електроенергії (наприклад, сонячні батареї, енергія вітру) та тепла (наприклад, теплові насоси). Утилізація відходів здійснюється з метою турботи про навколишнє середовище.

Педагогіка

Педагогіка - це факультет з практичним профілем для тих, хто хоче працювати з людьми. У зв'язку з цим абітурієнт повинен характеризуватися емпатією, креативністю, цілеспрямованістю, навичками міжособистісного спілкування. Педагогіка має міждисциплінарний характер і пов'язана з багатьма галузями наук. Після закінчення навчання випускник буде підготовлений до педагогічної діяльності. Тому, якщо Ви хочете мати реальний вплив на процес формування суспільства і майбутніх поколінь, педагогіка саме для вас.

Тривалість навчання:

 • Денна форма: 6 семестрів
 • Заочна форма: 6 семестрів

Спеціальності

Початкова освіта та інформатика
Випускник цієї спеціальності здобуде знання і навички в галузі інформатики, інформаційних технологій, засобів масової інформації, освіти. Студент отримає кваліфікацію вчителя інформатики в дитячих садках і класах 1-3, а також навики використання нових інформаційних технологій в освіті. Випускник може шукати вакансії в навчальних та культурно - освітніх закладах, приватних підприємствах, ЗМІ, видавництвах, рекламі.

Дошкільна освіта та початкові класи
Протягом навчання студент даного профілю отримує вчительську кваліфікацію для роботи з дітьми в дитячих садках і класах 1-3. Дитинство - це період, в якому формуються основи індивідуальності. Тому дуже важливо, щоб з ними працювали професійні кадри. Ми робимо великий акцент на формування відповідних компетенцій майбутнього вчителя.

Професійний і персональний консалтинг
Фахівці цієї сфери надають допомогу по персональним питанням і професійному розвитку, тобто допомагають досягти життєвої або професійної мети. Випускник зможе працевлаштуватися в психолого - педагогічних консультаціях, відділах кадрів, центрах працевлаштування, консалтингових фірмах, відділах сприяння працевлаштуванню.

Ресоціалізація
Для роботи в цьому профілі потрібні сильні особистості. Метою є здобуття компетенцій, завдяки яким випускник буде здійснювати вплив на людей, які з різних причин соціально непристосовані. Вакансії потрібно шукати в слідчих ізоляторах, в'язницях, виправних установах, поліції, соціо - терапевтичних центрах, опікунчо - виховних установах.

Подати заявку
captcha
Регіст для літер захисного коду немає значення