Європейська освіта - безкоштовно

Вища освіта, яку отримують студенти в Словаччині, відповідає європейським і світовим стандартам. Дипломи не вимагають додаткових підтверджень не тільки в країнах Євросоюзу, а й в США, Великобританії та ряді інших країн. Європейська освіта, отримана в Словаччині - це не тільки диплом світового рівня, володіння іноземною мовою, а й хороші перспективи для успішної кар'єри по всьому світу.

Переваги навчання в Словаччині

 1. НАВЧАННЯ В ДЕРЖАВНИХ УНІВЕРСИТЕТАХ СЛОВАЧЧИНИ - БЕЗКОШТОВНЕ! У 2014 році був прийнятий закон про безкоштовне навчання в усіх державних університетах Словаччини, для всіх іноземних студентів, за умови навчання словацькою мовою.. 
  Сьогодні навчання в Словаччині стало абсолютно доступним і реальним для кожної людини з будь-якої країни колишнього пострадянського простору - кращої реальністю, яку батьки можуть дати своїм дітям, а дорослі люди вибрати для успішної кар'єри.
 2. ВИЗНАННЯ ДИПЛОМІВ СЛОВАЦЬКИХ ВНЗ У ВСЬОМУ СВІТІ. Вища освіта, здобута в Словацьких університетах, відповідає європейським і світовим стандартам. Отримані дипломи вищих державних навчальних закладах Словаччини, не вимагають підтвердження не тільки в усіх країнах Європейського Союзу, а й в США, Канаді, та інших країнах світу. Європейська освіта в Словаччині - це не тільки диплом світового рівня, володіння іноземною мовою, висока якість знань, а й відмінні перспективи для успішної кар'єри по всьому світу.
 3. НАВЧАННЯ. На відміну від інших ВНЗ Євросоюзу, в Словаччині іноземні абітурієнти мають право вступати в державні університети без додаткової переатестації. Для надходження на рівень бакалавра в словацьких університетах, досить надати атестат про повну загальну середню освіту, а для вступу на магістратуру - вітчизняний диплом бакалавра, спеціаліста або магістра. Для людей, які серйозно підходить до питання отримання європейської освіти і хто має намір побудувати успішну кар'єру, рекомендуємо вибирати для навчання саме державні університети Словаччини. У країнах Євросоюзу роботодавці та кадрові агентства досить таки скептично ставляться до дипломів приватних вищих навчальних закладів, особливо прибалтійських, польських чи угорських. Але такої проблеми просто не існує для випускників словацьких державних вузів!
 4. ВСТУП ДО ДЕРЖАВНИХ ВНЗ БЕЗ ВСТУПНИХ ІСПИТІВ. Для іноземних абітурієнтів, які закінчили підготовчі курси, акредитованих міністерством освіти Словаччини, є можливість вступати на деякі факультети державних університетів Словаччини, без вступних іспитів. Список вузів і факультетів, на які можна вступити без вступних іспитів, умови вступу, кожен університет розміщує на власному сайті. У Словаччині абітурієнт може реєструвати кілька заяв про вступ, таким чином, варіант вступу на факультет без вступних іспитів залишається надійним «запасним варіантом» на випадок, якщо не вдалося пройти на факультет зі вступними іспитами.
 5. СТИПЕНДІЯ. В рамках Національної стипендіальної програми, яка заснована Урядом Словацької Республіки, студент (в тому числі іноземні) учні в словацьких державних університетах, можуть отримати стипендію від 250 до 1000 євро. Крім того, в кожному державному університеті існують свої стипендіальні програми, з якими можна познайомитися на сайті університету. Хороша успішність - це основна умова для отримання стипендії.
 6. СТУДЕНТСЬКИЙ ВНП. Одна з небагатьох країн в Євросоюзі, яка видає іноземним студентам дозвіл на проживання в Словаччині (ВНП) з правом на роботу - це Словаччина. Студенти які мають карту постійного місця проживання, під час навчання в Словаччині мають право офіційно працевлаштуватися і підробляти. Самостійний заробіток дозволяє покривати не тільки всі витрати на проживання та побут, а й витрати на можливість подорожувати по всій Європі, відвідуючи культурні та спортивні заходи на території всього Євросоюзу. Отримання ID-карти студентського ВНП для іноземців в Словаччині - один з найшвидших і легких шляхів офіційної імміграції до Євросоюзу.
 7. ВИТРАТИ НА ЖИТТЯ. Якщо брати всі країни Євросоюзу, то в Словаччині фінансові витрати іноземних студентів на проживання одні з найбільш низькі. Проживання в гуртожитку (з хорошим ремонтом) в 2-х місному номері з окремою ванною кімнатою, для іноземного студента становитиме 100 євро в місяць. Витрати на харчування, мобільний зв'язок, відвідування спортклубів, басейнів, аквапарків, кінотеатрів, театрів і т.д. приблизно складе ще 100-150 євро на місяць.
 8. БЛИЗКІСТЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ЗІ СЛОВАЦЬКОЮ. Дуже великою перевагою навчання в Словаччині є спорідненість і близькість української мови зі словацькою. Це значно полегшує не тільки підготовку до вступу, а й навчання в словацькому університеті. Словацька мова набагато ближче до української, ніж навіть чеської або угорської. Для спілкування в магазинах, кафе на побутовому рівні, навчання практично не потрібно. Для навчання на гуманітарних факультетах - досить пройти піврічні підготовчі курси. Щоб успішно вчиться на технічних, економічних, медичних факультетах - бажано пройти більш поглиблені річні підготовчі курси. На підготовчі курси в наш навчально-підготовчий центр, зараховують україномовних абітурієнтів з нульовим рівнем знання словацької мови.
 9. ІНТЕГРАЦІЯ В СЛОВАЦЬКЕ ТОВАРИСТВО. Люди і знання мови - це, мабуть, основні умови для комфортного перебування в будь-якій країні світу. Словаччина в цьому плані просто унікальна. Менталітет словаків близький і зрозумілий жителям пострадянських країн, що дозволяє студентам легко адаптуватися в країні і завести нових друзів з числа місцевих жителів. Корінні жителі Словаччини дуже люб'язно і дружелюбно ставляться до жителів України та інших пострадянських країн, на відміну від австрійців, німців чи навіть поляків. Дуже приємно навчатися і успішно розвиватися в атмосфері поважного ставлення словаків. Дуже приємно знаходиться в країні, де наших співвітчизників вважають братами. Для емігрантів і студентів з України та інших країн СНД немає більш комфортною і душевної країни Євросоюзу як Словаччина.
 10. ЛОЯЛЬНІСТЬ ВЛАДИ СЛОВАЧЧИНИ. Державні університети Словаччини, охоче відкривають свої двері перед іноземними студентами. До Словаччини набагато простіше отримати візу, наприклад, ніж у Чехії або Австрії, тому що влада зацікавлена ??в припливі іноземних студентів і не створюють будь-яких штучних бар'єрів і перешкод. Студентську візу можна отримати протягом 10 робочих днів, з моменту подачі пакета необхідних документів і заяви в консульство Словацької республіки. Добре ставлення влади до іноземних студентів, дозволяє швидко і без зайвої бюрократії отримати не тільки візу, але і дозвіл на проживання (ВНП), з правом офіційного працевлаштування в Словаччині. Ці умови вигідно відрізняє Словаччину від інших європейських держав. Ми підготуємо повний пакет документів, необхідний для оформлення та отримання ID карти ВНП в Словаччині для студентів, і подамо в місцеве відділення імміграційної поліції. Зазвичай студенти отримують ВНП в перебігу місяця.
 11. РІВЕНЬ БЕЗПЕКИ. Словаччина - Європейська країна з найнижчим рівнем злочинності в Євросоюзі. Ніяких терористичних загроз, ніяких антитерористичних операцій, ніяких окупацій території до сьогоднішнього моменту в Словаччини не були взагалі. П'ятиметрові кам'яні паркани, воєнізована охорона котеджів і будинків - нічого подібного тут немає, скляні вхідні двері, дерев'яні огорожі висотою 50см., Зелені газони перед будинком - це звичайна картина в містах Словаччини. Тут не потрібно переходити на іншу сторону дороги, якщо назустріч йдуть п'ятеро хлопців міцної статури. Для словаків, розпивання спиртних напоїв ночами і п'яні крики - це просто дикість. Крик на вулиці, можна почути тільки коли звуть собаку. Маленька територія, відносно висока національна однорідність (велика частина населення - етнічні словаки) Словацької Республіки, є причиною відсутності релігійних, міжнаціональних або територіальних конфліктів. Поліція Словаччини працює дуже професійно, зустріти корупція в повсякденному житті практично неможливо.
 12. ЕКОНОМІЧНА СТАБІЛЬНІСТЬ. Якість життя в Словаччині є неймовірно високою, незважаючи на низький рівень цін на харчування, нерухомість і навчання. Словаччина посідає 36 місце в світі по всесвітній статистикою рівня життя WGEO, за нею йдуть Польща - 37 місце, Литва - 49-е місце. Рівень життя в Словаччині зростає дуже швидкими темпами. Словаччина сьогодні - одна з найблагополучніших європейська країна за рівнем життя. 7 місце серед 125 схильних до трансформації держав, зайняла Словаччина, по рівню демократії і ринкової економіки, в оцінці німецького незалежного агентства Bertelsmann. Сьогоднішнє благополуччя Словаччини ( «європейської скромниці») - результат 15-ти років правильних ринкових реформ. В останні роки, Словаччина демонструє інтенсивне зростання ВВП, іноземні інвестори активно вкладають кошти в її ринок. Європейські експерти прогнозують економічне зростання Словаччини, який в найближчі роки буде найшвидшим серед держав Євросоюзу.
 13. ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ. Проходячи навчання в державних університетах Словаччини студенти мають прекрасні можливості по вивченню іноземних мов (англійської, німецької, іспанської, китайської та багатьох інших), а так само можливість проходження стажування та практики, під час канікул, у країнах Євросоюзу і по всьому світу. 90% державних ВНЗ Словаччини входять в Європейську Асоціацію Університетів, постійно співпрацюють з багатьма ВНЗ Європи, беруть активну участь в спільних проектах, по обміну студентами.
 14. СЛОВАЧЧИНА - ДУЖЕ ГАРНА КРАЇНА. Одним з важливих перевагою навчання в цій європейській країні - екологічно чиста і мальовнича територія, справжня "перлина Європи" з дивовижно красивими натуральними ландшафтами, ефектними вершинами Високих і Низьких Татр, кристально-чистими озерами, гірськолижними та термальними курортами. Словацька республіка входить в 20-ку найбільш екологічно чистих країн світу. Словаччина - «вишукано» скромна, впевнено красива і по-домашньому затишна... Словаччина - це така собі добра дитяча казка, країна-фентезі, в якій все дихає романтикою і старовиною. Прекрасно розвинена інфраструктура по всій Словаччині для занять туризмом і спортом - основна запорука здорового способу життя не тільки для студентів, а й для всіх гостей і емігрантів цієї чудової і доглянутою країни. До Словаччини можна закохатися з перших днів перебування! Ця позитивно налаштована, доброзичлива країна із задоволенням розкриє Вам свої обійми, подарує незабутнє спокій, розслаблення і безтурботність!