Якщо Ви мрієте здобути престижну вищу освіту в одній з країн Євросоюзу і стоїте на порозі вибору країни для навчання, то радимо Вам звернути особливу увагу на Словаччину.

Останнім часом популярність цієї чудової європейської країни серед іноземних студентів (особливо російськомовних) зростає не по днях, а по годинах. На сьогодні, навчання саме в Словаччині має істотні та незаперечні переваги серед інших країн Євросоюзу, в першу чергу завдяки наявності безкоштовних освітніх програм.

З року в рік, повільно, але дуже впевнено Словаччина стає такою собі Меккою європейської освіти для російськомовних студентів в ЄС. За багатьма дуже істотними умовами для життя і навчання іноземних студентів Словаччина вже зараз, наприклад, значно випереджає своїх найближчих сусідів Польщу та Чехію.

Насправді в Євросоюзі немає іншої такої країни, де б умови для життя і навчання студентів з країн колишнього пострадянського простору були б настільки комфортними.

Словацькі державні університети охоче відкривають свої двері не лише перед іноземними студентами з атестатами про повну загальну середню освіту (вчорашніми школярами), але і пропонують чудові можливості для навчання молодих фахівців з вітчизняними дипломами бакалавра, магістра або спеціаліста.