Українська медична стоматологічна академія

Українська медична стоматологічна академія

Напрямок
 • Медичних наук

Академія розпочала свою діяльність у 1921 році з одонтологічного факультету Харківської медичної академії. У 1967 році інститут переведений до міста Полтави і перейменований у Полтавський медичний стоматологічний інститут. У 1994 році Полтавський медичний стоматологічний інститут отримав найвищий IV рівень акредитації та статус Української медичної стоматологічної академії. У 2004 році IV акредитаційний рівень було підтверджено.

Нині в академії навчається понад 3,5 тис. студентів, з яких близько 1 тис. — іноземці з понад 40 країн світу.

Науковий потенціал УМСА — 84 докторів наук, 352 кандидати наук, 74 професорів, 177 доцентів, 2 Лауреати Державної премії України, 6 Заслужених діячів науки і техніки України, 4 Заслужених лікарі України.

Із 1999 по 2010 роки в академії видано понад 700 навчально-методичних посібників різної наукової тематики. Тільки за останній рік отримано 106 патентів України та Росії. Сформувалися і діють сім наукових шкіл: оперативної хірургії та топографічної анатомії; нормальної фізіології; хірургічної стоматології; біологічної хімії; патологічної анатомії; терапевтичної стоматології; клінічної та експериментальної фармакології.

Академія має на балансі 16 будівель, із них: 5 навчальних корпусів, 4 гуртожитки; господарчий корпус, віварій, ангари, бібліотека, читальні зали, спортивно-оздоровчий комплекс, їдальня, кафе, оздоровчо-спортивний табір.

 • Факультети:
  • стоматологічний факультет;
  • медичний факультет № 1 (лікувальний);
  • медичний факультет № 2 (педіатричний);
  • факультет підготовки іноземних студентів;
  • факультет післядипломної освіти.

Також функціонує відділення довузівської підготовки, підготовче відділення для іноземних громадян та, створений на базі УМСА, медичний коледж, який готує бакалаврів та молодших спеціалістів.

Подати заявку
captcha
Регіст для літер захисного коду немає значення