Одеса - ми тебе любимо! Делегація ГС "Київського міського товариства греків імені Костянтина Іпсіланті" на чолі з головою сьогодні святкує День міста - День народження Одеси!

Одеса - завжди прекрасна, і в ній живуть і працюють прекрасні і талановиті люди. Такі як Пантелеймон Васильович Бумбурас, Президент Асоціації грецьких підприємців і підприємств в Україні.

В цей день свято не тільки Одеси, але і нашого Президента Пантелеймона Васильовича. Він сьогодні презентував проект майбутнього Грецького Парку для Одеси, який збирається відтворити за свої кошти і подарувати місту.

Він сьогодні подарував місту Пам'ятник Міському Голові м. Одеси, який керував успішно містом більше 15 років, Григорію Маразлі.

Відкрито пам'ятник на нашій Грецькій Площі м. Одеси в присутності сьогоднішнього Міського Голови, Посла Греції в Україні В. Пападопулоса, співробітників Посольства, співробітників Грецького Фонду культури, грецької громади, делегації грецьких товариств з усієї України на чолі з Головою Федерації Грецьких товариств України Олександрою Іванівною Проценко-Пичаджи.

Вдячні всім грекам Одеси, Пантелеймону Васильовичу, Олександрі Іванівні за прекрасне свято!